Vaše reakce

Tyto stránky nejsou patentem na chytrost, podávají jen naši zkušenost. Podělte se s Vaší zkušeností!

A děkujeme za Vaše krásné reakce na tyto stránky!!!

-----------------------
Dobrý večer, Tome,
 
jen Vám chci poděkovat za Vaše skvělé stránky a fakt, že jste ochotni se s ostatními podělit o své nabyté zkušenosti. Mé dítě sice okluzor nenosí, ale stránku jsem sdílela a věřím, že si najde k cestu k někomu, kdo ji s nadšením přivítá.
Váš přístup "nelitujeme se, jedeme dál" je mi velmi sympatický a přeji Vaší rodině (a především Diance) pohodové dny s okluzorem, o kterém nebude jistě za chvíli ani vědět. 
Moc Dianku zdravím a vyřiďte jí, že čičí je moc hezká a hodná a že jsem byla taky u paní doktorky Loulové a už mám oko zdravé, že paní doktorka je taky taková hodná čičí:)
 
Mějte se krásně, zdraví 
 
V.M.
----------------------
Dobrý den,
četla jsem vaše stránky.Máte skvělý přístup a způsob k učení.Náš syn(je mu 15měs). začal šilhat.Levým očkem ujížděl ke kořenu nosu a pak začal i malinko pravým.Hned jsme utíkali na oční a tam mu naměřili +4 dioptrie na obou očičkách.Dostali jsme kapky Atropin a 2dny v týdnu kapem do jednoho a další týden do druhého očka.Ve vašem případě Dianka dostla brýlečky hned nebo jste taky měli kapky?Jsem moc ráda,že jsem vaše stránky našla a jestli by vám to nevadilo,ráda bych někdy napsala.Zatím tedy i s manželem tápem a nic moc o tom nevíme.U nás brýle nikdo nenosí. Ještě jedeme k specialistovi na dětské očka ať slyším i jiným názor než od naší paní doktorky.
děkuji K. J.
-----------------
Dobry den,
muj syn Matej (3 roky) zacal take nosit okluzor, na jednom ocicku mu bylo zjisteno 12 dioptrii. Takze prvni 3 mesice ho musel nosit kazdy den a ted po vyraznem zlepseni muzeme 2 dny v tydnu vynechavat. Nyni ale k veci, jelikoz jsem programator, vytvoril jsem 2 hry pro mobilni telefon, nebo pro tablet, pomoci kterych se daji oci trenovat zabavnou metodou... Jedna se o praskani bublinek a pak o vyuku abecedy a cisel. Obe hry jsou zdarma:
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.komurka.bubblewrap
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.komurka.alphabet
Verim, ze by to mohlo nekomu pomoci.
Za pripadne zverejneni odkazu budu velmi vdecny.

S pozdravem,
K. M.
 
----------------
 
Dobrý večer,
našiel som Vaše stránky náhodou.
 
Jediné čo Vám chcem napísať, že ďakujem za Vašu Dianku, že ste na ceste ku záchrane/šetrení jej zraku.
Moji rodičia neboli takí obetaví. Mám 21 rokov a tupozraké ľavé oko, dioptrie na oboch, zhoršujúce sa.
Vaša obeta je ako z reklamy MasterCard "na nezaplatenie". 
Vzdal by som sa všetkého čo mám a začal by som od nuly všetko budovať znovu, ak by bola nádej, že sa toho poškodenia zbavím. Ale podľa lekárov je už neskoro.

Pokračujte v tom, pevné nervy a držím palce pri prekonávaní prekážok !!!

Peter